Programok
- 1999. november
- 2000. március
- 2000. május
- 2001. február
- 2001. április
- 2002. március
- 2002. április
- 2003. május
- 2003. június
- 2003. október
- 2004. június
- 2004. szeptember
- 2004. október
- 2004. november
- 2004. december
- 2005. január
- 2005. február
- 2005. március
- 2005. április
- 2005. május
- 2005. június
- 2005. július
- 2005. augusztus
- 2005. szeptember
- 2005. október
- 2005. november
- 2005. december
- 2006. január
- 2006. február
- 2006. március
- 2006. április
- 2006. június
- 2006. július
- 2006. szeptember
- 2006. október
- 2006. november
- 2006. december
- 2007. január
- 2007. február
- 2007. március
- 2007. április
- 2007. május
- 2007. június
- 2007. július
- 2007. augusztus
- 2007. szeptember
- 2007. október
- 2007. november
- 2007. december
- 2008. január
- 2008. február
- 2008. március
- 2008. április
- 2008. május
- 2008. június
- 2008. július
- 2008. augusztus
- 2008. szeptember
- 2008. október
- 2008. november
- 2008. december
- 2009. január
- 2009. február
- 2009. március
- 2009. április
- 2009. május
- 2009. június
- 2009. október
- 2009. november
- 2009. december
- 2010. január
- 2010. február
- 2010. március
- 2010. április
- 2010. május
- 2010. június
- 2010. október
- 2010. november
- 2010. december
- 2011. január
- 2011. február
- 2011. március
- 2011. április
- 2011. május
- 2011. június
- 2011. szeptember
- 2011. október
- 2011. november
- 2011. december
- 2012. január
- 2012. február
- 2012. március
- 2012. április
- 2012. május
- 2012. június
- 2012. szeptember
- 2012. október
- 2012. november
- 2012. december
- 2013. január
- 2013. február
- 2013. március
- 2013. április
- 2013. május
- 2013. június
- 2013. augusztus
- 2013. szeptember
- 2013. október
- 2013. november
- 2013. december
- 2014. január
- 2014. február
- 2014. március
- 2014. április
- 2014. május
- 2014. június
- 2014. augusztus
- 2014. szeptember
- 2014. október
- 2014. november
- 2014. december
- 2015. január
- 2015. február
- 2015. március
- 2015. április
- 2015. május
- 2015. június
- 2015. augusztus
- 2015. szeptember
- 2015. október
- 2015. november
- 2015. december
- 2016. január
- 2016. február
- 2016. március
- 2016. április
- 2016. május
- 2016. június
- 2016. augusztus
- 2016. szeptember
- 2016. október
- 2016. november
- 2016. december
- 2017. január
- 2017. február
- 2017. március
- 2017. április
- 2017. május
- 2017. június
- 2017. július
- 2017. augusztus
- 2017. szeptember
- 2017. október
- 2017. november
- 2017. december
- 2018. január
- 2018. február
- 2018. március
- 2018. április
- 2018. május
- 2018. június
- 2018. augusztus
- 2018. szeptember
- 2018. október
- 2018. november
- 2018. december
- 2019. január
- 2019. február
- 2019. március
- 2019. április
- 2019. május
- 2019. június
- 2019. július
- 2019. augusztus
- 2019. szeptember
- 2019. október
- 2019. november
- 2019. december
- 2020. január
- 2020. február
- 2020. március
- 2020. április
- 2020. május
- 2020. június
- 2020. július
- 2020. augusztus
- 2020. szeptember
- 2020. október
- 2020. november
- 2020. december
- 2021. január
- 2021. február
- 2021. március
- 2021. április
- 2021. május
- 2021. június
- 2021. július
- 2021. augusztus
- 2021. szeptember
- 2021. október
- 2021. november
- 2021. december
- 2022. január
- 2022. február
- 2022. március
- 2022. április
- 2022. május
- 2022. június
- 2022. július
- 2022. augusztus
- 2022. szeptember
- 2022. október
- 2022. november
- 2022. december
- 2023. január
- 2023. február
- 2023. március
- 2023. április
- 2023. május
- 2023. június
- 2023. július
- 2023. augusztus
- 2023. szeptember
- 2023. október
- 2023. november
- 2023. december
- 2024. január
- 2024. február
- 2024. március
- 2024. április
- 2024. május
2024 február 1.
- 18:00 Őseim földje - a Kálnoky család története Temesvár Stúdió
- 19:00 A Parno Graszt zenekar koncertje Nagyterem
- 19:00 Mefisztó Csemadok bérlet Komáromi Jókai Színház
- 19:00 Halálra táncoltatott lány Nemzeti Táncszínház
- 19:30 Piros fű Tompa társulat Kisterem
2024 február 2.
- 19:00 Rokonok Stúdióelőadás a nagyszínpadon Kolozsvári színház
- 19:00 Szutyok Újvidéki Művészeti Akadémia
- 19:00 Mefisztó Madách bérlet Komáromi Jókai Színház
- 19:00 A Makropulos ügy Hunyadi László kamaraterem Csíki Játékszín
- 19:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül Vendégjáték Becsén Szabadkai Népszínház
- 19:00 My fair lady Északi Színház, bérletszünet Szatmári színház
- 19:00 Félelem és reszketés Szabadkán Kosztolányi Színház Szabadka
- 19:00 János vitéz Zentai Kamaraszínház
- 19:30 Piros fű Tompa társulat Kisterem
- 21:00 Az MPI!?I (Moram pitati Igora) együttes koncertje Kisterem
- 21:00 Az MPI!?I (Moram pitati Igora) együttes koncertje Kisterem
2024 február 3.
- 18:00 Love me Stúdióterem Figura Stúdió Színház
- 19:00 Történt egyszer Újvidéken Újvidéki Színház
- 19:00 Mefisztó Csokonai bérlet Komáromi Jókai Színház
- 19:00 A Makropulos ügy Hunyadi László kamaraterem Csíki Játékszín
- 19:00 Amphitryon Északi Színház, Tarnói Emília bérlet Szatmári színház
- 20:00 Édes Anna Kolozsvár Új Stúdió
2024 február 4.
- 15:00 A padlás Kassai Thália Színház
- 17:00 Mefisztó Mikszáth bérlet Komáromi Jókai Színház
- 19:00 Félelem és reszketés Szabadkán Kosztolányi Színház Szabadka
- 19:00 Amphitryon Északi Színház, Nyiredi Piroska bérlet Szatmári színház
- 19:00 Handabasa avagy a fátyol titkai Kamaraterem Zentai Kamaraszínház
- 19:00 Démonok Kolozsvár Új Stúdió
- 19:30 Lázadni veletek akartam Bemutató: 2021.05.06. Yorick Stúdió (Mészárosok Bástyája
- 19:30 Félelem és reszketés Szabadkán Újvidéki Színházban Kosztolányi Színház Szabadka
- 21:00 Mezei Szilárd Quartet koncertje Kisterem
2024 február 5.
- 10:00 Őseim földje - a Kálnoky család története Temesvár Stúdió
- 10:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 10:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 11:00 János vitéz Zentai Kamaraszínház
- 12:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 12:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 19:00 Egy fedél alatt Kisterem Újvidéki Színház
2024 február 6.
- 10:00 Őseim földje - a Kálnoky család története Temesvár Stúdió
- 10:00 A kis herceg Csipike bérlet Figura Stúdió Színház
- 10:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 10:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 10:00 Máli néni Csendes László bérlet 2024. 01. 18. Kassa Thália Színház
- 10:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 12:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 12:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 12:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 12:30 A kis herceg Babszem Jankó bérlet Figura Stúdió Színház
- 19:00 Máli néni V. Szabó Rózsi bérlet 2024. 01. 18. Kassa Thália Színház
- 19:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül Vendégjáték Zentán Szabadkai Népszínház
- 19:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül Szabadkai Népszínház
- 19:30 A föld fia Kosztolányi Színház Szabadka
2024 február 7.
- 10:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 10:00 A kis herceg Móka bérlet Figura Stúdió Színház
- 10:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 10:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 12:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 12:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 12:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 12:30 A kis herceg Pumukli bérlet Figura Stúdió Színház
- 19:00 Anna Karenina Újvidéki Színház
- 19:30 Játék a kastélyban Szabadkai Népszínház
2024 február 8.
- 10:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 10:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 12:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 12:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 18:00 Káosz Ács Alajos Stúdió, Választott IV. bérlet Bemutató Kőszeg: 2023. június 21.
- 19:00 Piszkos Fred, a kapitány Kisterem Újvidéki Színház
- 19:00 Veszélyes kanyar Stúdióterem Stúdióterem
- 19:00 Handabasa avagy a fátyol titkai Kamaraterem Zentai Kamaraszínház
- 19:30 Tenger a lélekben Újvidéki Színház nagyterm
- 20:00 Elektra Kolozsvár Új Stúdió
2024 február 9.
- 10:00 A kacagó királykisasszony Rimaszombat Komáromi Jókai Színház
- 10:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 10:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 12:00 Torzonborz, a rabló Székelyudvarhely Csíki Játékszín
- 12:00 Torzonborz újabb gaztettei Csíki Játékszín
- 16:00 Petőfi selfie - Északi Színház, Sepsy Károly bérlet
- 18:00 Petőfi selfie - Északi Színház, Jakabffy Dezső bérlet
- 19:00 Rómeó és Júlia Stúdióelőadás a nagyszínpadon Kolozsvári színház
- 19:00 Kilencvenegy Hunyadi László kamaraterem Csíki Játékszín
- 19:00 Echoes of here Háromszék Táncstúdió M-Stúdió
- 19:30 Koštana Szabadkai Népszínház
- 19:30 Részegek Tompa társulat Kisterem
- 19:30 tIszapArt estek – Ketten a padon Kamaraterem
2024 február 10.
- 10:00 Petőfi selfie - Északi Színház, Bessenyei István bérlet
- 11:00 Egy kupac Kufli Iparosotthon, bérletszünet Szatmárnémeti Bábtagozat
- 12:00 Petőfi selfie - Északi Színház, Krémer Sándor bérlet
- 17:00 Csárdáskirálynő Nagyváradi színház
- 18:00 Az örökség Tornalja Komáromi Jókai Színház
- 19:00 A fülemüle Kolozsvári színház
- 19:00 Anna Karenina Újvidéki Színház
- 19:00 Hegedűs a háztetőn Csíki Játékszín
- 19:00 Behívó Stúdióterem Figura Stúdió Színház
2024 február 11.
- 17:00 Csárdáskirálynő Nagyváradi színház
- 18:00 Ágacska Perbenyik Kassai Thália Színház
- 19:00 Hegedűs a háztetőn Csíki Játékszín
- 19:30 tIszapArt estek Kamaraterem
- 20:00 Állatfarm Kolozsvári színház
2024 február 12.
- 11:00 Mozaik Csíki Játékszín Tantermi előadás
- 19:00 Az isteni Dzsoni parázna napjai Kisterem Kisterem
- 19:00 Portugál Művészetek Háza, AMI Klub Figura Stúdió Színház
- 19:00 Portugál Csíkszereda Petőfi Kávéház Figura Stúdió Színház
- 19:00 My fair lady Nagyvárad, Szigligeti Színház Szatmári színház
- 19:00 My fair lady Zenés Trió bérletek érvényesíthetőek Szatmári színház
2024 február 13.
- 10:00 A Pál utcai fiúk Komáromi Jókai Színház
- 10:00 A kis herceg Hófehérke bérlet Figura Stúdió Színház
- 10:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 12:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 12:30 A kis herceg Macskacicó bérlet Figura Stúdió Színház
- 15:00 A Pál utcai fiúk Komáromi Jókai Színház
- 18:00 Rumini Lilliput Társulat - Nagyvárad
- 19:00 Neoplanta Újvidéki Színház
- 19:00 Illatszertár Marosvásárhelyi szinház
- 19:00 My fair lady Nagyvárad, Szigligeti Színház Szatmári színház
- 19:00 Jégtorta Bemutató – Kamaraterem Sepsiszentgyörgyi színház
- 19:00 My fair lady Zenés Trió bérletek érvényesíthetőek Szatmári színház
- 19:30 Nem élhetek muzsikaszó nélkül Szabadkai Népszínház
2024 február 14.
- 10:00 A Pál utcai fiúk Komáromi Jókai Színház
- 10:00 A kis herceg Pinocchio bérlet Figura Stúdió Színház
- 10:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 12:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 12:30 A kis herceg Nyilas Misi bérlet Figura Stúdió Színház
- 14:00 Vitéz László és az elátkozott malom Szakoly - Déryné Program Online bemutató
- 15:00 A Pál utcai fiúk Komáromi Jókai Színház
- 17:00 Az özvegy Karnyóné s két szeleburdiak Szakoly - Déryné Program Aradi Kamaraszínház
- 19:00 Ájlavjú Kassai Thália Színház
- 19:00 Illatszertár Marosvásárhelyi szinház
- 19:00 A lecke Háromszék Táncstúdió Háromszék Táncegyüttes
- 19:00 Száll a kakukk fészkére Székelyudvarhelyi színház
- 19:30 Félelem és reszketés Szabadkán Kosztolányi Színház Szabadka
- 20:00 Pornó – Feleségem története A bemutató Kolozsváron: 2020. augusztus 23.
2024 február 15.
- 10:00 A kis herceg Lúdas Matyi bérlet Figura Stúdió Színház
- 12:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 12:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 12:30 A kis herceg Micimackó bérlet Figura Stúdió Színház
- 18:00 Káosz Ács Alajos Stúdió, bérletszünet Bemutató Kőszeg: 2023. június 21.
- 19:00 Kilencvenegy Kézdivásárhely Csíki Játékszín
- 19:00 Kit szerettél, Madách? Stúdióterem Bekecs Néptáncszínház vendégelőadása
- 19:00 Máli néni Gyurkovics Mihály bérlet 2024. 01. 18. Kassa Thália Színház
- 19:00 A lecke Háromszék Táncstúdió Háromszék Táncegyüttes
- 19:00 Jégtorta Sepsiszentgyörgyi színház
- 19:30 Élőben a színházból- Dado & Dol Magic Crew koncert
- 20:00 Édes Anna Kolozsvár Új Stúdió
- 20:00 Hol nem volt ZIZ Art and Social Area ZIZ – art and social area, Kolozsvár
2024 február 16.
- 10:00 A kis herceg Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 12:00 A kis herceg Hamupipőke bérlet Figura Stúdió Színház
- 12:30 A kis herceg Kis herceg bérlet Figura Stúdió Színház
- 14:00 Vitéz László és az elátkozott malom Győrújbarát - Déryné Program Online bemutató
- 17:00 Az özvegy Karnyóné s két szeleburdiak Győrújbarát - Déryné Program Aradi Kamaraszínház
- 19:00 Hegedűs a háztetőn Kolozsvári színház
- 19:00 Az örökség Nagymegyer Komáromi Jókai Színház
- 19:00 Kilencvenegy Kovászna Csíki Játékszín
- 19:00 Jégtorta Kamaraterem Sepsiszentgyörgyi színház
- 19:00 Improvizációs est Magyar Ház – (fordítás nélkül) Küttel Klub
- 19:00 De mi lett a nővel? Kamaraterem Kamaraterem
- 19:30 Én így látom… Tompa Miklós mesél Tompa társulat Kisterem
- 20:00 Wonders of Transylvania Reactor de creație și experiment Reactor alkotói és közösségi műhely
2024 február 17.
- 16:00 1978 A Műszaki Egyetem régi Hidrotechnikai karának épülete, Aleea Ghirodei 32. Temesvári Csiky Gergely Színház
- 19:00 Táncórák Komáromi Jókai Színház
- 19:00 Boldogtalanok Nézőtéri stúdió Figura Stúdió Színház
- 19:00 Boldogtalanok Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 19:00 Az igazság gyertyái Marosvásárhelyi szinház
- 19:00 Anconai szerelmesek Északi Színház, bérletszünet Szatmári színház
- 19:00 Jégtorta Kamaraterem Sepsiszentgyörgyi színház
- 19:00 De mi lett a nővel? Kamaraterem Kamaraterem
- 19:00 Hamlet Szegedi Pinceszínház Bábszínház
- 19:30 A gyászoló család Szabadkai Népszínház
- 20:00 Elektra Kolozsvár Új Stúdió
- 20:00 Wonders of Transylvania Reactor de creație și experiment Reactor alkotói és közösségi műhely
2024 február 18.
- 17:00 K. Gedeon tündöklése és bukása Nagyterem-stúdió Figura Stúdió Színház
- 18:00 1978 A Műszaki Egyetem régi Hidrotechnikai karának épülete, Aleea Ghirodei 32. Temesvári Csiky Gergely Színház
- 19:00 Ásókapa Gyergyóalfalu Csíki Játékszín
- 19:00 K. Gedeon tündöklése és bukása Csíki Játékszín Figura Stúdió Színház
- 20:00 K. Gedeon tündöklése és bukása Nagyterem-stúdió Figura Stúdió Színház
- 20:00 Nóra Kolozsvár Új Stúdió
2024 február 19.
- 19:00 Iráni konferencia Sepsiszentgyörgyi színház
- 19:30 Anjouk Udvari Kamaraszínház
2024 február 20.
- 15:00 Burundanga Ifjúsági bérlet Benkő Géza Stúdiószínpad
- 18:00 Interaktív Ács Alajos Stúdió, bérletszünet Ács Alajos Stúdió
- 19:00 A Šopalović vándortársulat Újvidéki Színház
- 19:00 Iráni konferencia Sepsiszentgyörgyi színház
- 19:00 Élőhomok Nagyterem-stúdió Szabadkai Népszínház
2024 február 21.
- 15:00 Burundanga Ifjúsági bérlet Benkő Géza Stúdiószínpad
- 17:00 Interaktív Északi Színház, Szabadkai József bérlet Ács Alajos Stúdió
- 19:00 A mizantróp Stúdióterem Figura Stúdió Színház
- 19:00 A padlás Nagyváradi színház
- 19:00 Parasztopera Tamási Áron II. bérlet Székelyudvarhelyi színház
- 19:00 Élőhomok Nagyterem-stúdió Szabadkai Népszínház
- 19:00 Az ifjú barbárok Kolozsvár, 2022. július 6.
- 19:30 Ki tudja, látsz-e még? Szabadkai Népszínház
- 19:30 Az ördög próbája Tompa társulat Kisterem
- 20:00 Az aranyórán túl Reactor de creație și experiment Reactor de creație și exeperiment, Petőfi Sándor utca 4.
2024 február 22.
- 17:00 Interaktív Északi Színház, Szabados Árpád bérlet Ács Alajos Stúdió
- 19:00 Hasszán aga felesége Újvidéki Színház
- 19:00 Prah Pozsony – Ifjú Szívek Tánszínház Komáromi Jókai Színház
- 19:00 Szar ügy Művészetek Háza, AMI Klub Csíki Játékszín
- 19:00 Semmi A régi Művész-mozi nyárikertje
- 19:00 Csinibaba Nagyváradi színház
- 19:00 Zsákbamacska Haáz Rezső bérlet Székelyudvarhelyi színház
- 19:00 Élőhomok Nagyterem-stúdió Szabadkai Népszínház
- 19:00 Démonok Kolozsvár Új Stúdió
- 20:00 Az aranyórán túl Reactor de creație și experiment Reactor de creație și exeperiment, Petőfi Sándor utca 4.
2024 február 23.
- 19:00 Macbett Kolozsvári színház
- 19:00 A Pál utcai fiúk Újvidéki Színház
- 19:00 Prah Diósförgepatony Komáromi Jókai Színház
- 19:00 Amphitryon Északi Színház, Deésy Jenő bérlet Szatmári színház
- 19:00 Zsákbamacska Kovács György bérlet Székelyudvarhelyi színház
- 19:30 Fekete Péter Szabadkai Népszínház
- 19:30 tIszapArt estek Kamaraterem
2024 február 24.
- 18:00 Csárdáskirálynő Nagyváradi színház
- 19:00 A fülemüle Kolozsvári színház
- 19:00 Pillanatfelvétel Hunyadi László kamaraterem Csíki Játékszín
- 19:00 Illatszertár Marosvásárhelyi szinház
- 19:00 Nem élhetek muzsikaszó nélkül Vendégjáték Adán Szabadkai Népszínház
- 19:00 Amphitryon Északi Színház, Nagy Iza bérlet Szatmári színház
- 19:00 romeo@julia.com Háromszék Táncstúdió Háromszék Táncstúdió
2024 február 25.
- 16:00 Amphitryon Északi Színház, Vándor András bérlet Szatmári színház
- 17:00 Csárdáskirálynő Nagyváradi színház
- 19:00 Pillanatfelvétel Hunyadi László kamaraterem Csíki Játékszín
- 19:00 Ágacska Perbenyik Kassai Thália Színház
- 19:00 Illatszertár Marosvásárhelyi szinház
- 19:00 Chicago Sepsiszentgyörgyi színház
2024 február 26.
- 19:00 Nemo kapitány Újvidéki Színház
- 19:00 Chicago Sepsiszentgyörgyi színház
2024 február 27.
- 15:00 Burundanga Ifjúsági bérlet Benkő Géza Stúdiószínpad
- 19:00 III. Richárd Csíki Játékszín
- 19:00 Chicago Sepsiszentgyörgyi színház
- 19:30 Othello Szabadkai Népszínház
2024 február 28.
- 09:00 Hapcikirály Mese bérlet Komáromi Jókai Színház
- 11:00 Hapcikirály Mese bérlet Komáromi Jókai Színház
- 12:00 VANmeSE Nagyvárad Táncegyüttes
- 17:00 VANmeSE Nagyvárad Táncegyüttes
- 19:00 Hidegpróba Nagyterem-stúdió Zentai Kamaraszínház
2024 február 29.
- 09:00 Hapcikirály Mese bérlet Komáromi Jókai Színház
- 11:00 Burundanga Mese bérlet Benkő Géza Stúdiószínpad
- 19:00 Történt egyszer Újvidéken Újvidéki Színház
- 19:00 Koldusopera Antigoné bérlet Csíki Játékszín
- 19:00 A Schroffenstein család Északi Színház, Választott bérletes előadás Nagyváradi színház
- 19:00 Jégtorta Kamaraterem Sepsiszentgyörgyi színház
- 19:30 Sógornők Szabadkai Népszínház
- 20:00 Wonders of Transylvania Reactor de creație și experiment Reactor alkotói és közösségi műhely
-
Debreceni színház
XV. Deszka Fesztivál
Debrecenben lesz május 9. és 18. között Magyarország idei egyik legnagyobb színházi eseménye, a XV. Deszka Fesztivál, 10 napon át 8 helyszínen 31 előadást láthatnak az érdeklődők. A fesztivált emellett zenei rendezvények, filmvetítések és beszélgetések is színesítik a programokat.
-
Sepsiszentgyörgyi színház
Vizsgaelőadás a Sepsiszentgyörgyön
A Tamási Áron Színház április 19-én mutatja be Sztojka Sebestyén Az Angyal című darabját, a vizsgaelőadás rendezője Pálffy Tibor -
Másfél óra – társasjáték a végzetről bemutató
A KGP Molnár Gusztáv és Koltai Róbert főszereplésével bemutatja a Másfél óra – társasjáték a végzetről című darabot. Gaál Ildikó rendezte felolvasószínházi előadás nyilvános főpróbája a Kugler Art Szalonban április 17-én, a premier pedig 18-án, a Soul Stage-ben lesz. -
Székesfehérvári színház
Balázs János Székesfehérváron a Vörösmarty Színházban
Az Alba Regia Szimfonikus Zenekar április 15-én Balázs Jánossal, Dobszay Péterrel, Rahmanyinovval és Beethovennel várja az érdeklődőket a Farkas Ferenc-sorozatot zárókoncertjén -
Kolozsvári színház
Stuart Mária bemutatója a kolozsvári színházban
A Kolozsvári Állami Magyar Színházban április 6-án a színház nagytermében mutatja be Friedrich Schiller Stuart Mária című tragédiáját Diego de Brea rendezésében
-
Kolozsvári színház
Szárnyvonal – Beszélgetés Fekete Vince József Attila-díjas és Babérkoszorús költővel
A magyar költészet napja előestéjén április 10-én, a Fekete Vince József Attila- díjas és Magyarország Babérkoszorújával kitüntetett költővel a Kolozsvári Állami Magyar Színház stúdiótermében Tompa Gábor, a színház igazgatója beszélget. Közreműködik: Dimény Áron.